Haber

CHP’li Fikri Sağlar’dan bomba iddia: 6 Tablo sürpriz bir ismi ortak aday yapabilir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak açıklamasının ardından dikkatler bir kez daha 6’lı tabloya çevrildi. Farklı isimlerin konuşulduğu 6’lı masada şu ana kadar aday konusunda anlaşma sağlanamadı. Cumhurbaşkanlığı adaylığı en çok konuşulan isimler arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yer alırken, ortaya bir sürpriz çıktı.

“SÜRPRİZ BİR İSİM ORTAK ADAY OLABİLİR”

Eski CHP Milletvekili, Başbakan ve MYK üyesi Fikri Sağlar, 6’lı masanın adayıyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Sosyal medyadan açıklama yapan Sağlar, “6’lı tablo sürpriz bir ismi ortak aday yapabilir” dedi. dedim.

CHP TOPRAK İDDİALARINI REDDETMİŞTİ

Habertürk’ten Muharrem Sarıkaya’ya konuşan CHP Genel Başkan Koordinatörü Başdanışmanı Erdoğan Toprak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun aday olmaktan vazgeçerek sürpriz isimleri masaya getireceğini yalanladı.

ŞUBAT İÇİN BEKLENİYOR

Öte yandan CHP Genel Lider Başdanışmanı Ünal Çeviköz, 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayının muhtemelen şubat ayında açıklanacağını söyledi.

haber-askale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu