Yaşam

Aşkın Gücü Yeni Bölüm Ne Zaman? Hangi Günlerde Yayınlanır?

Uzun bir aradan sonra hayranlarının karşısına çıkan Kısmetse Olur sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Kahramanmaraş’ta yaşanan acı olaylarla birlikte yayına ara veren İzdivaç programı kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur’un YouTube’da yayınlanan yayın günleri değişti. Bahis araştırmaları da ivme kazandı. Pekala aşkın gücü ne zaman yeni bölüm ne zaman? Hangi günler yayınlanacak?

Detayları görelim…

Tam 5 yıl sonra yeniden yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur, izleyenleri ekranlara kilitliyor. Tansiyonun bir an bile düşmediği evlilik programı sosyal medyanın da gündeminde.

Ayrılıkların, kavgaların ve yeni aşkların doyasıya yaşandığı yapım, Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük şokun ardından yayın hayatına ara verdi.

Birçok yapım için ekran serüvenine kısa bir ara veren Kısmetse Olur, 17 Şubat’ta yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıktı.

Müdürlüğün gelirinin tamamının depremden etkilenen bölgelere bağışlanacağı haberi sevindirici oldu.

Yeni bölümleri yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur Aşkın Güçlü’nün yayın günlerinde değişiklik olduğu açıklandı.

Hangi Günlerde Yayınlanacak?

YouTube platformunda normalde haftanın 6 günü yayınlanan Kısmetse Olur’un yayın günleri değişti. Yapılan açıklamaya göre Kısmetse Olur, Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 ve 18.30’da hayranlarıyla buluşacak. Gündem olan yapımdan bir gün sonra iki yeni bölüm yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu